Кошик
17 відгуків

Про нас

"Горща борща" - це бренд якісних та вишуканих виробів з червоної глини. Його засновники - дружна родина Павленко, що займається виготовленням глиняного посуду понад десяти років і гарантує, що кожен горщик зроблений з теплом і любов’ю. 
Назва «Горща борща» - це данина українській культурі, збереження та примноження найцінніших її проявів. Споконвіку хазяйки використовували глиняний посуд задля приготування страв та зберігання продуктів. Найкраще витримує перевірку часом. Саме тому глиняний посуд досі залишає позаду аналогічні вироби з металу або скла, підкорюючи серця господинь.
Для виготовлення посуду розроблена спеціальна технологія - заливання рідкої глини, або шлікеру. Вона дозволяє створювати міцні вироби, що витримують перепади температур. Завдяки рівномірному прогріванню стінок глиняного посуду страви, приготовані у ньому, не тільки смачні, а й корисніші від тих, що зварені у звичайних каструлях. 
Вироби від «Горща борща» - це не тільки функціональність. Виробники дбають про дизайн посуду, щоби ним можна було милуватися нескінченно. Перевірте самі та впевніться!
«Горща борща» - це вірний помічник господині, запорука смачних і корисних страв та прикраса будь-якого столу!